Gökova Tekne Turu

Mavi ve yeşilin her tonunun iç içe geçtiği koylar.

Tamamı sıkı koruma altında bulunan Gökova Koyları ‘’mavi ve yeşilin her tonunun iç içe geçtiği kıyılar’’ betimlemesinin en somut örneklerindedir. Gökova, kuzey kıyılarının hemen dibinden başlayan görkemli Menteşe Sıradağları ve çam ağaçlarının türkuaz suları gölgelediği dantelimsi Güney Kıyıları ile tüm övgüleri fazlasıyla hak edecek muhteşemliktedir. Türkuaz denizi ve bembeyaz kumsalı ile tropik bir adayı andıran Sedir Adası, Romalı Komutan Antonius’un, adanın eşsiz kumlarını sevgilisi Kleopatra için Mısır’dan getirdiğini anlatan efsaneden ötürü Kleopatra Adası olarak ta anılmaktadır. Sodalı suda kendiliğinden çoğalan, ateşte yanan (lütfen denemeyiniz) ve her tanesi birbirinin aynı olan bu kum tanecikleri aslında ender jeolojik etkileşimler sonucu oluşan kalker damlacıkları olup Çevre Koruma Kurumu’nun sıkı koruması altında bulunmaktadır. Bu doğa harikası adaya ev sahipliği yapan antik Kadria Kenti, görülmeye değer tiyatro, agora ve liman kalıntılarıyla bu cennet adayı bir açık hava müzesine büründürmektedir. Yarım saatlik bir otobüs yolculuğunu takiben, Gökova’nın Çamlı Limanı’ndan başlayıp Güney Kıyılarındaki koy ve adacıkları kapsayan tekne gezisi, özellikle yöre dışından gelen misafirlerimiz için unutulmaz bir görsel şölen olacaktır.
£12.5Kişi Başı
Sedir Adası Turu

Altın sarısı kumları ile aşk ve balayı Adası.

Türkuaz denizi ve bembeyaz kumsalı ile tropik bir adayı andıran Sedir Adası, Romalı Komutan Antonius’un, adanın eşsiz kumlarını sevgilisi Kleopara için Mısır’dan getirdiğini anlatan efsaneden ötürü Kleopatra Adası olarak ta anılmaktadır. Sodalı suda kendiliğinden çoğalan, ateşte yanan (lütfen denemeyiniz) ve her tanesi birbirinin aynı olan bu kum tanecikleri aslında ender jeolojik etkileşimler sonucu oluşan kalker damlacıkları olup Çevre Koruma Kurumu’nun sıkı koruması altında bulunmaktadır. Kleopatra Adası, Şiir Adası, Aşk Adası, Balayı Adası adını yakıştıranlar da vardır. Bunlar hep adanın tarih ve güzelliğinden kaynaklanmaktadır. Bu doğa harikası adaya ev sahipliği yapan antik Kadria Kenti, görülmeye değer tiyatro, agora ve liman kalıntılarıyla bu cennet adayı bir açık hava müzesine büründürmektedir.
£12.5Kişi Başı
Marmaris Buggy Safari

Adrenalin ve eğlence dolu yarım günlük etkinlik !

Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Buggy üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmaris ile Gökova arasında, sadece Buggy gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Buggy gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç Buggy kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın.
£15Kişi Başı
Marmaris Quad Safari

Adrenalin ve eğlenceli dolu yarım günlük etkinlik !

Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, Quad üstünde, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmaris ile Gökova arasında, sadece Quad gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük Quad gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç Quad kullanmamış olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın.
£15Kişi Başı
Efes & Pamukkale 2 Gün

Efes'te dolaşmak, büyük bir açık hava müzesinde dolaşmak gibidir. Pamukkale dünyanın 8. Doğal harikası.

Efes, Akdeniz'in en iyi korunmuş ve en büyük antik kentidir. Eski dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı'na ev sahipliği yaptığı için ünlüdür. Antik genelev için gizli bir tünele ev sahipliği yapan Celsius Kütüphanesi'ni inşa eden ilk 2 hikayeye ev sahipliği yapıyor. Elton John, Sting, Diana Ross ve Tom Jones gibi dünyaca ünlü akustiği barındıran büyük amfitiyatroya hayran kalmışlardır. Efes'te dolaşmak, büyük bir açık hava müzesinde dolaşmak gibidir. Kısa bir yolculuk mesafesinde, Meryem Ana'nın tapınağı, hayatının son günlerini geçirdiği ve Vatikan tarafından hac yeri ilan edildiği biliniyor. Sakin bir atmosferle çevrili manevi bir yer. Bu muhteşem arkeoloji sitesi her yıl milyonlarca ziyaretçiyi kendine çekiyor ve keşfetmeniz için sürekli yeni keşifler sunuyor. Binlerce yıldır yamaçta parlayan beyaz pamuklu kaleleri, sıcak kaplıca havuzları ile doğal fenomen, sevgiyle dünyanın 8. Doğal harikası olarak bilinir. Kelimenin tam anlamıyla tarihin üzerinde yüzerken, Hierapolis'in antik kentinde, Kleopatra'nın kendisinin yıkandığı söylendiği sıcak termal baharda bir dalış yapın ve bu onun genç görünüşünü kazandığı söylenir. Roma amfitiyatrosu ve şaşkınlık ve olasılıklarla dolu tarihi müzede dolaşırken Roma ayak izlerinde yürüyün. Unesco tarafından kültürel miras alanı olarak tanınır. Tatilinizin bir parçası olarak görülmesi gereken bir doğa harikası. İki Gün ve Bir Gece (07: 00'dan 19: 00'a kadar - Zamanlamanın Yol ve trafik durumuna göre Rehber tarafından değişikliğe tabi olabileceğini lütfen unutmayın)
£34Kişi Başı
Efes

Efes, Akdeniz'in en iyi korunmuş ve en büyük antik kentidir.

Efes, Akdeniz'in en iyi korunmuş ve en büyük antik kentidir. Eski dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı'na ev sahipliği yaptığı için ünlüdür. Antik genelev için gizli bir tünele ev sahipliği yapan Celsius Kütüphanesi'ni inşa eden ilk 2 hikayeye ev sahipliği yapıyor. Elton John, Sting, Diana Ross ve Tom Jones gibi dünyaca ünlü akustiği barındıran büyük amfitiyatroya hayran kalmışlardır. Efes'te dolaşmak, büyük bir açık hava müzesinde dolaşmak gibidir. Kısa bir yolculuk mesafesinde, Meryem Ana'nın tapınağı, hayatının son günlerini geçirdiği ve Vatikan tarafından hac yeri ilan edildiği biliniyor. Sakin bir atmosferle çevrili manevi bir yer. Bu muhteşem arkeoloji sitesi her yıl milyonlarca ziyaretçiyi kendine çekiyor ve keşfetmeniz için sürekli yeni keşifler sunuyor. Süre ; Yaklaşık 12 saat 30 Dakika (07: 00-19: 30 – Zamanlamanın Yol ve trafik durumuna göre Rehber tarafından değişikliğe tabi olabileceğini lütfen unutmayın)
£17Kişi Başı
Pamukkale

Dünyanın 8 inci doğal harikası.

Binlerce yıldır yamaçta parlayan beyaz pamuklu kaleleri, sıcak kaplıca havuzları ile doğal fenomen, sevgiyle dünyanın 8. Doğal harikası olarak bilinir. Kelimenin tam anlamıyla tarihin üzerinde yüzerken, Hierapolis'in antik kentinde, Kleopatra'nın kendisinin yıkandığı söylendiği sıcak termal baharda bir dalış yapın ve bu onun genç görünüşünü kazandığı söylenir. Roma amfitiyatrosu ve şaşkınlık ve olasılıklarla dolu tarihi müzede dolaşırken Roma ayak izlerinde yürüyün. Unesco tarafından kültürel miras alanı olarak tanınır. Tatilinizin bir parçası olarak görülmesi gereken bir doğa harikası. Süre ; Yaklaşık 13 saat (07: 00-20: 00 – Zamanlamanın Yol ve trafik durumuna göre Rehber tarafından değişikliğe tabi olabileceğini lütfen unutmayın)
£17Kişi Başı
Dalyan Caunos Feribot Turu

3 bin yıl Görkemli Kaya Mezarları, İztuzu Plaji ve Çamur Banyosu.

Ülkemizin en ilginç yörelerinden biri olan Dalyan’a deniz yolu Feribot ile ulaştıktan sonra, sizi, labirent sazlıklar arasında yapılacak büyüleyici bir nehir yolculuğu beklemektedir. Bu unutulmaz nehir gezisi esnasında, Caretta Caretta kaplumbağalarının son yumurtlama yerlerinden biri olan ve bir tarafı deniz diğer tarafı tatlı su ile çevrili İztuzu plajı, Antik Karia medeniyetine ait Kral Mezarları ile sağlık ve eğlence kaynağı Çamur Banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer gezilere oranla daha uzun ve yorucu olmakla birlikte, her biri ayrı bir ziyaret nedeni olabilecek güzellikte olan Tarih, Doğa ve Sağlık Turizminin şaheserleri ile taçlandırılmış bu güzide yöreyi mutlaka görmelisiniz.
£19Kişi Başı
Jip Safari

Marmaris çevresinde eşsiz doğa ve güzellikleri keşfedin

Bozburun Yarımadası'nın muhteşem manzarasının keyfine varabilir ve arazi parkurunda adrenalin dolu bir macera yaşayabilirsiniz. Su silahlarının da konuklarımız tarafından kullanıldığı bu arazi parkurunda eğlencenin tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Jip Safari Turu esnasında Marmaris’in en güzel manzaralarına sahip olan mekanları gezeceksiniz, çam ormanları, köyler, Turgut şelalesi ve Orhaniye kızkumu bunların arasındadır. Acentemiz bünyemizde kendi sahip olduğumuz jiplerimiz ile sizlere en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Turumuz esnasında tüm giriş ücretleri, öğle yemeği ve Türkçe rehberlik hizmeti ödeyeceğiniz fiyat içerisindedir. Gruplara özel fiyat indirimi için lütfen bizimle iletişime geçin.   Güneş ve manzaralarla dolu harika bir eğlence dolu gün!
At Safari

Doğa İçerisinde Farklı Bir Heyecan Yaşamaya Hazır Mısınız ?

Sadece yarım saatlik bir yolculukla şehrin mekanik karmaşasını geride bırakarak, kendinizi at sırtında, yanı başınızdan akıp giden dingin doğayı izlerken bulmak istemez miydiniz? Marmaris ile Gökova arasında, sadece at gezilerine tahsis edilmiş I.Derece Doğal Sit alanı içinde yapılan yarım günlük at gezilerimiz, her yaştan biniciye doğanın bu dost canlıları ile keyifli anlar vadediyor. Daha önce hiç ata binmemiş olmanızın sizi bu zevkten mahrum bırakmasına izin vermeyin. Unutulmayacak bir deneyim için bize katılın.
Aqua Dream Marmaris Water Park

Her yaş için uygun Adrenali yüksek Marmaris’in en büyük Su Parkı

Dalga havuzuna dalın, akarsularda sürün ve su kanallarında ve etkileyici su kaydıraklarında yarışın. Kapsamlı tesisleri ve su atraksiyonları ile AquaDream Su Parkı, tüm aile için bir kazanan olacağından emin olabilirsiniz. Sadece mayonuzu getirdiğinizden emin olun! Bu cazibe sadece bir dalga havuzu ile kesintisiz bir heyecan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevredeki bölgenin ve Marmaris Körfezi'nin harika manzarasına sahiptir. Parktaki Tepe Restaurant ve Bar'da su temalı eğlenceye ara vererek yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarın. Her bütçeye ve damak zevkine uygun yemek seçenekleri sunan restoran, kapalı ve açık oturma seçenekleri de sunuyor. Park her gün 09:30 - 18:00 saatleri arasında açıktır ve ücretsiz otelden alma ve bırakma dahildir. Ek ücret karşılığında güvenli kilitli dolaplar sağlanmaktadır ve soyunma/duş odaları mevcuttur. Tüm aileniz ile eğlence dolu bir gün. Süre Zaman aralığı ( 10:00 - 17:00 arası - Saatlerin sadece rehberlik amaçlı olduğunu ve değişebileceğini lütfen unutmayın )
£10Kişi Başı
Dalyan Kaunos Otobüs Turu

3 bin yıl Görkemli Kaya Mezarları, İztuzu Plaji ve Çamur Banyosu

Ülkemizin en ilginç yörelerinden biri olan Dalyan’a deniz veya karayolu ile ulaştıktan sonra, sizi, labirent sazlıklar arasında yapılacak büyüleyici bir nehir yolculuğu beklemektedir. Bu unutulmaz nehir gezisi esnasında, Caretta Caretta kaplumbağalarının son yumurtlama yerlerinden biri olan ve bir tarafı deniz diğer tarafı tatlı su ile çevrili İztuzu plajı, Antik Karia medeniyetine ait Kral Mezarları ile sağlık ve eğlence kaynağı Çamur Banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer gezilere oranla daha uzun ve yorucu olmakla birlikte, her biri ayrı bir ziyaret nedeni olabilecek güzellikte olan Tarih, Doğa ve Sağlık Turizminin şaheserleri ile taçlandırılmış bu güzide yöreyi mutlaka görmelisiniz.
£13Kişi Başı