£13
Uygun tarih bulunamadı
Dalyan Kaunos Otobüs Turu

3 bin yıl Görkemli Kaya Mezarları, İztuzu Plaji ve Çamur Banyosu

Ülkemizin en ilginç yörelerinden biri olan Dalyan’a deniz veya karayolu ile ulaştıktan sonra, sizi, labirent sazlıklar arasında yapılacak büyüleyici bir nehir yolculuğu beklemektedir.

Bu unutulmaz nehir gezisi esnasında, Caretta Caretta kaplumbağalarının son yumurtlama yerlerinden biri olan ve bir tarafı deniz diğer tarafı tatlı su ile çevrili İztuzu plajı, Antik Karia medeniyetine ait Kral Mezarları ile sağlık ve eğlence kaynağı Çamur Banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Diğer gezilere oranla daha uzun ve yorucu olmakla birlikte, her biri ayrı bir ziyaret nedeni olabilecek güzellikte olan Tarih, Doğa ve Sağlık Turizminin şaheserleri ile taçlandırılmış bu güzide yöreyi mutlaka görmelisiniz.

Turumuzda deniz tutmaya eğilimli ve küçük çocukları olanlara Dalyan'a seyahat etmenin bir yöntemi olarak Otobüs seçeneğini seçmeleri tavsiye edilir.

Tur Süresi : 11 saat

Yanınızda bulunması gereken Yüzme kıyafetleri Güneş kremi Havlu Fotoğraf Makinası

Lütfen Ilıcalarda bulunan sülfür gümüş madenini Kararttığından Gümüş aksesuarlarınızı çıkartınız.

Otobüs & Nehir tekneleri

Giriş Üretleri

Rehberlik

Öğle yemeği

İçecekler

Uygun tarih bulunamadı

Alış NoktasıAlış ZamanıUlaşım Ücreti
Alvaro Apart08:00£0
Avlu Apartments08:00£0
Avlu 4 Apartments08:00£0
Baba Tuncay Apart08:00£0
Babadan Boutique Hotel08:00£0
Bahar Apart08:00£0
Bal Apart08:00£0
Bilnur Apart08:00£0
Cartier Hotel08:00£0
Casa Blanca Beach Hotel08:00£0
Castle Apartments08:00£0
Celik Apart08:00£0
Club Aquarium08:00£0
Club Daystar Icmeler08:00£0
Club Green World08:00£0
Club Munamar Beach08:00£0
Club Munamar Beach Resort08:00£0
Club Oylum Prestige08:00£0
Club Tokmak Apart08:00£0
Demircioglu Apart Hotel08:00£0
Devamli Hotel08:00£0
Diva Hotel08:00£0
Doruk Hotel & Suites08:00£0
Ece Apartments08:00£0
Ecem Apart Hotel08:00£0
Eda Hotel08:00£0
Eden Garden Apartments08:00£0
Efem Apart08:00£0
Ekinci Palace08:00£0
Elite World Marmaris Resort08:00£0
Faber Hotel08:00£0
Fortuna Beach Hotel08:00£0
Gondol Apartments08:00£0
Grand Aquarium Hotel08:00£0
Grand Yazici Club Marmaris Palace08:00£0
Grass Apartments08:00£0
Green Mar Hotel 08:00£0
Gunes Apart08:00£0
Hotel 4708:00£0
Hotel Aqua08:00£0
Hotel Chateau De Ville08:00£0
Hotel Efendi08:00£0
Hotel Golmar Beach08:00£0
Hotel Idas08:00£0
Hotel Private08:00£0
Hotelus Royal08:00£0
Icmeler Apart Hotel08:00£0
Icmeler Apart Ustun Otel08:00£0
Julian Forest Suites08:00£0
Juniper Hotel08:00£0
Kapmar Hotel08:00£0
Kleopatra 2 Apart08:00£0
Kontes Beach Hotel08:00£0
Kosa Hotel08:00£0
L Etoile Beach Hotel08:00£0
Labranda Mares Marmaris Hotel08:00£0
Mandalin Hotel08:00£0
Marbas Hotel08:00£0
Maricya Apart Hotel08:00£0
Marmaris Park Hotel08:00£0
Marti La Perla Hotel08:00£0
Marti Resort Deluxe Hotel08:00£0
Mavera Boutique Hotel08:00£0
Melita Apart Hotel08:00£0
Mersoy Bellavista Suites Hotel08:00£0
Mersoy Exclusive Aqua Resort08:00£0
Miray Hotel08:00£0
Mitos Apartments08:00£0
Mola Apart Hotel08:00£0
Moonlight Apartments08:00£0
Munamar Beach Residence08:00£0
Navy Hotel08:00£0
Oylum Park Hotel08:00£0
Oz-ay Apart08:00£0
Ozlem 2 Apart Hotel08:00£0
Petunya Konak Boutique Hotel08:00£0
Portofino Hotel08:00£0
Prince Apart & Studios08:00£0
Quadas Hotel08:00£0
Rhodes Apart08:00£0
Sahin Palace08:00£0
Selen 2 Hotel08:00£0
Senem Apart08:00£0
Sentido Orka Lotus Beach08:00£0
Sentido Sea Star Hotel08:00£0
Siesta Apart Hotel08:00£0
Siesta Hotel08:00£0
Sun Blue Apart Hotel08:00£0
Sun Village Apartments08:00£0
Tolan Apartments08:00£0
Union Palace Hotel08:00£0
Varol Hotel08:00£0
Vela Hotel Icmeler08:00£0
Verde Hotel08:00£0
Adonis Hotel Marmaris08:15£0
Alenz Suite Marmaris08:15£0
Alkan Hotel08:15£0
Amos Hotel08:15£0
Asli Hotel08:15£0
Blue Park Hotel08:15£0
Ayhan Apartments08:15£0
B&B Yüzbaşı Beach Hotel08:15£0
Banana Apart08:15£0
Banu Hotel08:15£0
Beach Wood Villas08:15£0
Begonville Beach Hotel08:15£0
Blue Bay Platinum Hotel08:15£0
Blue Palace Hotel08:15£0
Blue Paradise Apart08:15£0
Casa De Maris Spa & Resort Hotel08:15£0
Cettia Beach Resort08:15£0
Class Beach Hotel Nuhoglu08:15£0
Club Aida08:15£0
Club Alize08:15£0
Club Ceylan08:15£0
Club Dena08:15£0
Club Hotel Diana08:15£0
Club Palm Garden Keskin Apart Hotel08:15£0
TUI Hotel Grand Azur Marmaris08:15£0
Dora Beach Hotel08:15£0
Elegance Hotels International08:15£0
Emre Beach Hotel08:15£0
Family Apart Hotel08:15£0
Flamingo Hotel08:15£0
Forum Residence Hotel08:15£0
Glory Otel08:15£0
Gold Kaya Hotel08:15£0
Golden Rock Beach Hotel08:15£0
Grand Pasa Hotel08:15£0
Grand Yazici Club Turban08:15£0
Green Nature Diamond Hotel08:15£0
Green Nature Resort & Spa Hotel08:15£0
Guldal Hotel08:15£0
Han Palace Hotel08:15£0
Hani Otel08:15£0
Hotel Adler08:15£0
Hotel Emre08:15£0
Hotel Green Palm08:15£0
Hotel Ideal Pearl08:15£0
Hotel Ideal Piccolo08:15£0
Hotel Ideal Premium08:15£0
Hotel Ideal Prime Beach08:15£0
Hotel Kayamaris08:15£0
Hotel Marbella08:15£0
Hotel Pardisan08:15£0
Intermar Hotel08:15£0
JdW Design Hotel08:15£0
Julian Hotel Marmaris08:15£0
Kaan Apart08:15£0
Kamelya Apartments & Studios08:15£0
Kaptan Apart & Studios08:15£0
Karen Hotel08:15£0
Kivilcim Hotel08:15£0
Lalila Blue Hotel08:15£0
Leblu Hotel08:15£0
Luna Beach Deluxe Hotel08:15£0
Manolya Hotel & Apartments08:15£0
Maris Beach Hotel08:15£0
Melodi Hotel08:15£0
Mert Seaside Hotel08:15£0
Moda Beach Hotel08:15£0
Monte Hotel08:15£0
Motto Premium Hotel08:15£0
My Dream Hotel08:15£0
Myra Hotel08:15£0
Nerium Hotel08:15£0
Nur Apart08:15£0
Oasis Hotel08:15£0
Olive Apart08:15£0
Orkide Hotel08:15£0
Orsmaris Boutique Hotel08:15£0
Palm Beach Hotel08:15£0
Palmea Hotel08:15£0
Panorama Hotel Ideal08:15£0
Pasa Beach Hotel08:15£0
Pasahan Apart08:15£0
Pineta Club Hotel08:15£0
Pineta Park Deluxe Hotel08:15£0
Poseidon Hotel08:15£0
Prestige Hotel & Apart08:15£0
Romance Beach Hotel08:15£0
Samoy Hotel08:15£0
Seren Sari Hotel08:15£0
Sesin Hotel08:15£0
Sinem Hotel08:15£0
Sol Beach Hotel08:15£0
Sun Princess Hotel08:15£0
Sunrise Hotel08:15£0
Sunway Hotel08:15£0
T & G Apartments08:15£0
Tropical Beach Hotel08:15£0
Turan Apart08:15£0
Yuvam Beach Hotel08:15£0
Albatros Apart08:15£0
Amore Hotel08:15£0
Cle Resort Hotel08:15£0
Club Aladdin Apart08:15£0
Club Alpina08:15£0
Club Atrium08:15£0
Club Cettia Resort08:15£0
Club Dorado08:15£0
Club Ege Antique Hotel08:15£0
Club Likya08:15£0
Club Meridyen08:15£0
Club Seray Forest Hotel08:15£0
Club Sunset08:15£0
Club Viva Hotel08:15£0
Cosmopolitan Resort Hotel08:15£0
Epic Hotel08:15£0
Grand Cettia Hotel08:15£0
Grand Hotel Faros08:15£0
Grand Panorama Hotel08:15£0
Grand Villa Sol Apart08:15£0
Green Park Aparts Hotel08:15£0
Hibiscus Garden Hotel & Apart08:15£0
Hotel Hermes08:15£0
Hotel Kervansaray Marmaris08:15£0
Huner Apart08:15£0
Julian Club Hotel08:15£0
Musti S Apart08:15£0
Rayon Apart08:15£0
Royal Plaza Hotel08:15£0
Sayar Apart08:15£0
Seda Apart Hotel08:15£0
Seren Apart08:15£0
Sincerity Apart Hotel08:15£0
Sun Apart08:15£0
The Park Marmaris Hotel08:15£0
Aegean Park Hotel08:30£0
Aegean Princess Apart & Studio08:30£0
Ali Baba Hotel08:30£0
Alicik Apart08:30£0
Almena Hotel08:30£0
Amaris Apart08:30£0
Amphi Apartments08:30£0
Angels Inn Hotel08:30£0
Antik Apart Otel08:30£0
Ataturk Statue08:30£0
Atlantis Apart08:30£0
Balim Hotel08:30£0
Blue Lagoon Hotel Marmaris08:30£0
Candan Beach Hotel08:30£0
Candan Club Hotel08:30£0
Cennet Apart08:30£0
Cihanturk Hotel08:30£0
City Hotel Marmaris08:30£0
Club Ako Apart08:30£0
Club Amaris Apart08:30£0
Club Anastasia08:30£0
Club Candan Apart08:30£0
Club Dante08:30£0
Club Excelsior08:30£0
Club Karakas08:30£0
Club Sema Apart08:30£0
Club Turquoise08:30£0
Defne & Zevkim Hotel08:30£0
Dost Otel08:30£0
Ekin Hotel08:30£0
Erden Han Apartments08:30£0
Evin Club08:30£0
Exelsior Annex08:30£0
Fidan Hotel08:30£0
Gozpinar Hotel & Apartment08:30£0
Halici Hotel Marmaris08:30£0
Hawaii Hotel08:30£0
High Life Apartments08:30£0
Honeymoon Hotel08:30£0
Interconti Apart & Hotel08:30£0
Irem Apart Hotel08:30£0
Isla Apartments08:30£0
Karakas Apart Otel08:30£0
Ketenci Hotel08:30£0
Laberna Otel08:30£0
Liman Apart Hotel08:30£0
Long Beach Apartments08:30£0
Maltepe Pansiyon08:30£0
Marina Apart Otel08:30£0
Marlin Apart08:30£0
Marmaris Beach Hotel08:30£0
Marmaris Begonville Hotel08:30£0
Marmaris Cruise Port08:30£0
Marsyas Hotel08:30£0
Maxwell Holiday Club08:30£0
Mehtap Otel08:30£0
Metropol Apart08:30£0
My Way Hotel08:30£0
Netsel Marmaris Marina08:30£0
Orka Nergis Beach08:30£0
Ozturk Apart08:30£0
Park Mar Apart08:30£0
Pasabey Hotel08:30£0
Poyraz Kaptan Apart Otel08:30£0
Prince Kinli Hotel08:30£0
Rosy Apart08:30£0
Rosy Hotel08:30£0
Saffron Apartments08:30£0
Sea Center Hotel08:30£0
Sebnem Apart08:30£0
Selen Hotel08:30£0
Serin Hotel08:30£0
Sonnen Hotel08:30£0
Soykan Hotel08:30£0
Sun Maris City Hotel08:30£0
Sunflower Hotel Marmaris08:30£0
Sunprime Beachfront Hotel08:30£0
Supreme Marmaris Hotel08:30£0
Swans 1 Hotel08:30£0
Tekin Aparts08:30£0
Two Seas Luxury Hotel Suites08:30£0
Unver Hotel08:30£0
Verona Apart08:30£0
Villa Rose Hotel08:30£0
Villa Senaydin08:30£0
Yunus Hotel08:30£0
Cook's Club Adakoy08:30£200
Joya Del Mar Hotel08:30£150
Marmaris Yacht Marina08:30£200
Pupa Yacht Hotel08:30£150
Sensimar Marmaris Imperial08:30£200
Calipso Beach Turunc Hotel08:15£350
Es Apart08:15£350
Labranda Loryma Resort08:15£350
Meril Club Hotel08:15£350
Oz-Can Hotel08:15£350
Turunc Dream Hotel08:15£350
Turunc Premium Hotel08:15£350
Turunc Resort Hotel08:15£350
Fortezza Beach Resort08:15£350
Voxx Marmaris Beach Resort08:15£350
Angels Marmaris Hotel08:15£400
Martı Hemithea Hotel08:15£350