Her yaş için uygun Adrenali yüksek Marmaris’in en büyük Su Parkı


Aqua Dream Water Park, 2006 yılında kurulmuştur. 44 bin metrekarelik alana kurulan modern su kayaklarıyla misafirlerine eğlenceli ve dinlenebilecekleri bir hizmet sunmaktadır. Marmaris'in en yüksek tepesinden serin sulara atlama hissi veren tesisimize rafting slide , aqua tower, body slide, black hole, kamikaze, multi slide ve wave pool başta olmak üzere bir çok kaydırak bulunmaktadır.

Tesisimize giriş yapan misafirlerimiz geniş güvenlik önlemleri altında eğlencenin tadına varıyorlar.

Her daim hazır olan cankurtaranlarımız, güleryüzlü servisimiz ve zengin mutfağımızla siz ve ailenizin keyifli bir gün geçirmesini sağlıyoruz.

Tesisimizde bulunan soyunma kabinleri, sıcak ve soğuk su bulunan özel kabin duş yerlerimiz ve kıymetli özel eşyalarınızı bırakabileceğiniz güvenli kasalarımız ile her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız.

£ 10,00
Sepete Ekle

Marmaris Hava Durumu

Aqua Dream Water Park'ın içerisinde 1 adet restaurant ve 1 adet bar bulunuyor.

Marmaris'e hakim manzarasıyla dikkat çeken restaurantımızda çocuk ve yetişkin tüm misafirlere hitap eden zengin bir menüye sahibiz.

Güleryüzlü personelimiz ve işinde uzman aşçılarımızla Aqua Dream Water Park'ın hizmet saatleri içerisinde arzu ettiğiniz her yemeği gönül rahatlığıyla tüketebilir, havuz yanına konumlandırılmış barımızdan da sıcak-soğuk içecek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.